X
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Infolinia: 9:00 - 17:00

22 270 00 33

1 miejsce

Składka miesięczna już od 90zł

SPRAWDŹ

Metlife - Gwarantowana Ochrona

  • Z góry określona kwota wypłacana np. w razie śmierci ubezpieczonego.

  • Stała wysokość składki przez cały okres trwania umowy.

  • Kompleksowa ochrona finansowa dla całej rodziny.

  • Indywidualne ubezpieczenie na życie i dożycie na wypadek całkowitego i trwałego inwalidztwa.

  • Bezpieczeństwo finansowe w różnych sytuacjach i gwarancja wypłaty kapitału.

  • Możliwość podwyższania składki i wysokości kwoty gwarantowanej.

  • Szeroki pakiet umów dodatkowych obejmujący: poważne zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek , diagnozę nowotworu.

  • Zniżka w wysokości 10% dla współubezpieczonego.

 

Gwarantowana Ochrona to polisa na życie, która chroni finansowo ubezpieczonego na dwa sposoby: w razie różnych nieprzewidzianych zdarzeń oraz w postaci wypłaty wcześniej zgromadzonych środków.

 

    SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY POLISY

 

Umowa ubezpieczenia

 

Produkt TU MetLife jest przykładem polisy na życie i dożycie, a więc takim ubezpieczeniem, które łączy w sobie funkcję ochronną i oszczędnościową. To rozwiązanie terminowe dla osób, które chcą gromadzić kapitał w sposób długofalowy. Dlatego czas trwania polisy wynosi od 10 do 30 lat – zgodnie z wyborem dokonanym przy zawarciu umowy.

Ubezpieczonym może zostać każda osoba fizyczna, która spełnia warunki określone ankietą medyczną i znajduje się w przedziale wiekowym 18-60 lat. W praktyce zawarcie umowy w ostatnim roku skutkuje ochroną ubezpieczeniową aż do 75. roku życia.

Ubezpieczony opłaca składki w trybie miesięcznym lub rocznym. W każdą rocznicę podpisania umowy otrzymuje propozycję zwiększenia składki i jednocześnie sumy ubezpieczenia w ramach tzw. indeksacji.

 

 

Umowy dodatkowe

 

W ramach polisy Gwarantowana Ochrona ubezpieczony może skorzystać aż z 7 rozszerzeń obejmujących wszystkich członków rodziny:

 

Bezpieczne Dziecko Premium jest rozwiązaniem dedykowanym najmłodszym. Ubezpieczone dziecko jest chronione finansowo na wypadek choroby czy trwałego inwalidztwa.

 

Diagnoza Nowotworu pozwala zdobyć z polisy środki potrzebne na leczenie, w tym operacje i pokrycie kosztów logistycznych związanych z konsultacjami lekarskimi.

 

Ochrona Bez Zmian jest praktycznym dodatkiem w razie niezdolności do opłacania składek przy poważnym zachorowaniu. Wtedy MetLife zachowuje ciągłość wpłat przez okres 24 miesięcy.

 

Ochrona Życia to wsparcie finansowe dla bliskich na wypadek śmierci ubezpieczonego wskutek np. choroby niezależnie od świadczenia z umowy podstawowej.

 

Ochrona na Wszelki Wypadek stanowi rozwiązanie przeznaczone dla osób, które chciałyby otrzymywać miesięczne świadczenia w razie trwałego inwalidztwa. Pieniądze z polisy dodatkowej ułatwią dostosowanie się do nowej sytuacji życiowej.

 

Podwojona Ochrona to wsparcie finansowe bliskich osoby ubezpieczonej z wypłatą 100% sumy ubezpieczenia w razie śmierci czy nieszczęśliwego wypadku. Dwa razy tyle otrzyma uposażony za śmierć osoby ubezpieczonej wskutek NW komunikacyjnego.

 

 

    ZYSKAJ DRUGĄ OPINIĘ MEDYCZNĄ

 

Korzyści

 

 

Towarzystwo Ubezpieczeniowe MetLife

 

Firma MetLife jest uznaną w Polsce marką ubezpieczeniową. Pierwsze oferty są dostępne od roku 1990 jeszcze pod nazwą Amplico Life. Obecnie TU zarządza polisami prawie 5 milionów klientów indywidualnych i grupowych. Szeroka gama produktów na życie i zdrowie pozwala dopasować polisę do własnych preferencji i możliwości finansowych. W ofercie znajdują się rozwiązania ochronne, inwestycyjne, oszczędnościowe i emerytalne.

Źródło: MetLife

 

9.98
ocena:
wspaniały
112
klientów wykupiło
w tym tygodniu

Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Wolska 88

01-141 Warszawa

tel. 22 270 00 33

O naszej firmie:

Od 2006 roku pomagamy Wam w wyborze właściwych rozwiązań ubezpieczeniowych. Współpracujemy z ponad 30 firmami ubezpieczeniowymi, co sprawia, że znajdziecie u nas najbardziej atrakcyjną ofertę. Zaufało nam już ponad 160 tysięcy klientów.
Zaufaj i Ty.