X
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Infolinia: 9:00 - 17:00

71 736 75 55

Blog ekspercki

Towarzystwa ubezpieczeniowe zmieniają się na lepsze - sprawdź jak
Ocena: 5.00 - liczba głosów 1

Dziękujemy za oddanie głosu

Dzisiaj oferty towarzystw ubezpieczeniowych są coraz bardziej elastyczne i dopasowane do naszych możliwości. Zakres ochrony zwiększył się w ostatnich latach, w związku z czym możemy swobodnie wybierać w dostępnych ofertach, dopasować polisę do własnych możliwości finansowych, do konkretnych potrzeb, a także włączyć w ubezpieczenie najbliższe nam osoby.

 

towarzystwo ubezpieczeniowe

 

Dowolne rozszerzenie umowy może zakupić właściwie w każdym momencie. Okresy karencji znacznie się skróciły a także można znaleźć oferty ubezpieczeń na życie bez okresu karencji. Wydawać by się mogło, że możliwości jest tak wiele, że wystarczy tylko dokonać wyboru i zakupić ubezpieczenie. Jednak właśnie ten krok jest dzisiaj najtrudniejszy: wybranie najlepszego ubezpieczenia.

 

Oblicz składkę ubezpieczenia

 

Gdzie szukać polisy? Możliwości jest wiele

W dzisiejszych czasach większości decyzji dokonujemy za pośrednictwem internetu. Płacimy rachunki, robimy zakupy, kontaktujemy się z najbliższymi, oglądamy filmy. Internet uczestniczy w naszym życiu każdego dnia, stąd nic dziwnego, że posłużymy się nim, chcąc zakupić polisę na życie. Jednak może nam się to wydać pułapką w momencie, gdy zaczniemy szukać ciekawych ofert. Okaże się bowiem, że dzisiejszy rynek ubezpieczeniowy jest tak bogaty, że decyzja o wybraniu konkretnej oferty nie będzie prosta.

 

Samych Towarzystw ubezpieczeniowych jest dzisiaj wiele. Oprócz tego coraz więcej banków oraz operatorów komórkowych posiada w swoich usługach również oferty ubezpieczeniowe. Na co zwracać uwagę? Czy kierować się ceną? Czy szerokim zakresem ochrony? Które Towarzystwo ubezpieczeniowe cieszy się największym zaufaniem? Internet może nam pomóc, ale może również spowodować u nas mętlik. Ofert jest dzisiaj tak wiele, zatem jakie wybrać ubezpieczenie na życie?

 

Pomóc może nam porównywarka ubezpieczeniowa. To proste narzędzie, stworzone właśnie po to, by pomóc potencjalnemu Klientowi zapoznać się z dostępnymi ofertami. Wystarczy wypełnić krótki formularz, odpowiedzieć na kilka najważniejszych pytań a po pewnym czasie otrzymamy ofertę sprofilowaną konkretnie dla naszej osoby. Dowiemy się dzięki temu jakie oferty są podobne do tej, która spełnia nasze oczekiwania. Być może znajdziemy tańszą lub z szerszym zakresem ochrony. Jest to niezwykle pomocne narzędzie.

 

Sekret polisy tkwi w OWU

Jeśli znaleźliśmy już kilka ofert pasujących do naszych oczekiwań, dobrze jest dokładnie sprawdzić OWU. Najlepiej zapoznać się z listą wyłączeń, przez które świadczenie może nie zostać wypłacone. Często spotykanym wyłączeniem jest na przykład spowodowanie wypadku komunikacyjnego pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Oznacza to, że w takiej sytuacji Ubezpieczyciel ma prawo odmowy do wypłacenia świadczenia. Ważne, by OWU oraz Wyłączenia były dokładnie i szczegółowo opisane. Dzięki temu unikniemy rozczarowań.

 

Jeśli ubezpieczamy się również na wypadek chorób, dobrze jest zapoznać się dokładnie z listą chorób. Im dłuższa, tym więcej korzyści dla nas. Dzisiejsze oferty posiadają niezwykle bogate listy chorób, składające się nie tylko z najczęściej spotykanych, ale wliczają również inwalidztwo, utratę wzroku, słuchu, paraliż i wiele innych.

 

Dobrze jest znać również listę dokumentów jakie należy dostarczyć, aby otrzymać wypłatę świadczenia. W trudnych życiowych momentach, ważne jest by proces wypłaty świadczenia nie generował dodatkowego zaangażowania i poświęcania czasu na załatwianie wielu spraw.

 

Sprawdź też opinie innych

Aby mieć pewność, że konkretna oferta ubezpieczenia na życie, jest rzeczywiście tak atrakcyjna, jak nam się wydaje, dobrze jest zajrzeć na forum ubezpieczeniowe i poczytać opinie innych Klientów. Dzięki temu sprawdzimy zadowolenie z zakupionego produktu ubezpieczeniowego. Zakupiona polisa na życie ma nam służyć długie lata, dobrze więc by była najlepsza i najbardziej dopasowana do naszych potrzeb.

 

Oblicz składkę ubezpieczenia

powrót

Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Generała Władysława Sikorskiego 2-8

53-659 Wrocław

tel. 71 736 75 55

O naszej firmie:

Od 2006 roku pomagamy Wam w wyborze właściwych rozwiązań ubezpieczeniowych. Współpracujemy z ponad 30 firmami ubezpieczeniowymi, co sprawia, że znajdziecie u nas najbardziej atrakcyjną ofertę. Zaufało nam już ponad 160 tysięcy klientów.
Zaufaj i Ty.