X
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Infolinia: 9:00 - 17:00

71 736 75 55

Blog ekspercki

Bezterminowa polisa na życie online – co nam oferuje?
Ocena: 4.67 - liczba głosów 3

Dziękujemy za oddanie głosu

Bezterminowa polisa na życie jest produktem skierowanym najczęściej do osób między 40. a 75. rokiem życia. Aby ją podpisać, nie musimy wypełniać ankiety medycznej ani przechodzić badań, wysokość składki da się więc stosunkowo łatwo wyliczyć w Internecie.

 

polisa na życie online

 

 

Sprawdź nasze oferty!

 


Bezterminowa polisa na życie wybierana jest najczęściej przez osoby starsze, które chcą zabezpieczyć finansowo rodzinę na wypadek swojej śmierci i zapewnić jej środki na godny pogrzeb, nagrobek itp. Wielu ubezpieczycieli zwalnia z obowiązku opłacania składek osoby po 85 roku życia, dzięki mają one zapewniona ochronę ubezpieczeniową do końca swoich dni.

Ponieważ aby podpisać umowę, nie trzeba przechodzić badań lekarskich ani wypełniać ankiety medycznej, odbiorcą polisy może być każdy, a towarzystwa ubezpieczeniowe gwarantują niezmienną wysokość składek i wypłatę świadczeń w ciągu od 48 godzin do 7 lub 30 dni. W przypadku tych polis bardzo ważne jest jednak regularne opłacanie składek ubezpieczeniowych. Jest ono premiowane przez wielu ubezpieczycieli, a dzięki tej gwarantowanej premii wysokość sumy ubezpieczenia wzrasta co pięć lat o 10%.

 

 

Łatwość wyliczenia składek

 

 

Polisy bezterminowe oferuje większość ubezpieczycieli. TU Aviva promuje polisę Dla najbliższych, a klienci bez problemu mogą na stronie ubezpieczyciela wyliczyć wysokość jej składki online za pomocą kalkulatora ofert. 40-latek za sumę ubezpieczenia równa 20 tys. zł zapłaci 83 zł, 50-latek – 99 zł, a 60-latek już 130 zł, jednak ubezpieczyciel daje gwarancje niezmienności składki. Na stronie ŻycieDirect.pl również znajdziemy tego typu kalkulator dla polisy Spokój bliskich, a wysokość składki będzie atrakcyjna szczególnie dla młodych klientów. TU Europa oferuje polisę bezterminową, która w grupie ryzyk obejmuje nie tylko śmierć ubezpieczonego, ale również poważne zachorowanie czy nieszczęśliwy wypadek. Wysokości składki nie wyliczymy za pomocą kalkulatora ofert, ale dzwoniąc na bezpłatna infolinie i podając nasze dane.

 

 

Rafy i mielizny polis bezterminowych

 

 

Czy tak proste wyliczenie składek i minimum formalności oznacza, że polisę bezterminowa możemy bez trudu kupić online? Wbrew pozorom nie – pomoc agenta uezpieczeniowego może nam się okazać niezwykle ważna w dwóch wypadkach. Przy wyborze polisy powinniśmy szczególnie uważać na wszelkie wyłączenia od odpowiedzialności i okresy karencji, bo pod tym względem oferta ubezpieczycieli może się od siebie bardzo różnić i być niekorzystne dla klientów.

 

Drugą ważna rzeczą jest odmowa wypłaty świadczeń przez niektórych ubezpieczycieli, tłumaczących się złym stanem zdrowia klienta, mimo że w momencie podpisania umowy nie wymagano od niego przechodzenia badań! Dlatego bardzo ważna jest analiza Ogólnych Warunków Ubezpieczenia pod względem kruczków prawnych. Najlepiej poszukać polisy, która nie wyklucza odpowiedzialności ubezpieczyciela od chorób przewlekłych albo takich chorób, które występowały przed podpisaniem polisy, ewentualnie znaleźć polisę, która wymaga przeprowadzenia badań lekarskich.

 

W znalezieniu wiarygodnego ubezpieczyciela i najbezpieczniejszej polisy pomoże nam agent ubezpieczeniowy, z którym kontakt bez trudu znajdziemy w Internecie poprzez porównywarkę polis na życie, która wyszuka nam maksymalnie 5 produktów najlepiej odpowiadających naszym oczekiwaniom i możliwościom finansowym.

 

Redakcja portalu ubezpieczenienazycie.net.pl

 

Porównaj ubezpieczenia na życie!

powrót

Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Generała Władysława Sikorskiego 2-8

53-659 Wrocław

tel. 71 736 75 55

O naszej firmie:

Od 2006 roku pomagamy Wam w wyborze właściwych rozwiązań ubezpieczeniowych. Współpracujemy z ponad 30 firmami ubezpieczeniowymi, co sprawia, że znajdziecie u nas najbardziej atrakcyjną ofertę. Zaufało nam już ponad 160 tysięcy klientów.
Zaufaj i Ty.