X
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Infolinia: 9:00 - 17:00

71 736 75 55

Blog ekspercki

Co dają nam rankingi polis na życie?
Ocena: 4.67 - liczba głosów 3

Dziękujemy za oddanie głosu

Wielu z nas lubi przeglądać rankingi: najlepszych samochodów, deweloperów, książek, uczelni czy restauracji. Czy rankingi na temat ubezpieczeń na życie są miarodajne? Czy rzeczywiście pomogą nam odnaleźć w gąszczu ofert tę najlepszą?

 

Odpowiedź brzmi - zdecydowanie tak, pod warunkiem, że tworzone są przez grono niezależnych ekspertów. Tworząc tego typu rankingi, analizują oni m. in. atrakcyjność składki, czytelność ogólnych warunków ubezpieczenia (OWU), szybkość wypłaty świadczenia oraz opinie klientów.

 

ranking ubezpieczeń na życie 

 

SPRAWDŹ RANKING POLIS NA ŻYCIE

 

Jak znaleźć aktualny ranking?

 

Wystarczy w dowolną wyszukiwarkę internetową wpisać hasło: polisa na życie ranking, a z łatwością znajdziemy najświeższe rankingi. Ocena ekspertów tym różni się od naszej indywidualnej opinii, która wyrabiamy sobie, przeglądając strony internetowe lub ulotki ubezpieczycieli, że są oni wyczuleni na wszelkie chwyty marketingowe stosowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe i rzetelnie oceniają realną wartość oferty, jej elastyczność itp.

 

Co szczególnie wysoko oceniają eksperci?

 

Wysoko oceniana przez ekspertów jest liczba pakietów obejmujących ochroną życie oraz zdrowie ubezpieczanego oraz życie i zdrowie jego rodziny. Niektóre firmy rozszerzają pakiety o dodatkowe warianty, oferują również dodatkowe umowy, o które klient może rozszerzyć dany pakiet. Specjaliści biorą też pod uwagę maksymalny wiek, w jakim dana osoba może zostać objęta ubezpieczeniem. Eksperci premiują również elastyczność umowy – to, czy klient może w dowolnej chwili zmienić jej zakres, a także gwarancję wypłacania sumy ubezpieczenia.

 

Zanim wybierzemy naszą polisę...

 

Przed zakupem danego ubezpieczenia warto zapoznać się z poszczególnymi ofertami i „przetestować” je online za pomocą porównywarki cen. Warto także przejrzeć rankingi towarzystw ubezpieczeniowych, aby zyskać pewność, że nasz wybór był trafny.

 

 

Redakcja portalu: ubezpieczenienazycie.net.pl

 

 

 

PORÓWNAJ CENY UBEZPIECZEŃ

powrót

Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Generała Władysława Sikorskiego 2-8

53-659 Wrocław

tel. 71 736 75 55

O naszej firmie:

Od 2006 roku pomagamy Wam w wyborze właściwych rozwiązań ubezpieczeniowych. Współpracujemy z ponad 30 firmami ubezpieczeniowymi, co sprawia, że znajdziecie u nas najbardziej atrakcyjną ofertę. Zaufało nam już ponad 160 tysięcy klientów.
Zaufaj i Ty.