X
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Infolinia: 9:00 - 17:00

22 270 00 33

9 miejsce

Składka miesięczna już od 90zł

SPRAWDŹ

Aviva - Nowa Perspektywa

  • Dzięki umowie w razie poważnego zachorowania możesz otrzymać nawet do 800 tys. zł na leczenie.
  • Pakiet Bądź zdrów” zapewnia prywatną opiekę medyczną.
  • Dzięki Mediservice możesz skorzystać z powtórnej opinii lekarskiej światowej klasy specjalistów oraz pakiet usług Assistance.
  • Umowa „Na zdrowie” zapewnia rekompensatę za utracone dochody w przypadku gdy trafisz do szpitala.
  • Rekompensata nawet do 800 tys. zł w przypadku niezdolności do pracy.
  • 3 rodzaje ubezpieczeń wypadkowych.
  • Możliwość oszczędzania na przyszłość dzięki 13 ubezpieczeniowym funduszom kapitałowym.
  • Dopasowanie polisy do własnych potrzeb.

Ubezpieczenie Nowa Perspektywa ma charakter ochronno-inwestycyjny. Pozwala ubezpieczyć życie i zdrowie, a równocześnie oszczędzać. Przeznaczone jest dla osób, które chcą zabezpieczyć finansowo swoich bliskich na wypadek śmierci, a dodatkowo zgromadzić kapitał na przyszłą emeryturę bądź przyszłość swoich dzieci.

 

ubezpieczenie na życie

Umowa ubezpieczenia

 

Umowa ubezpieczenia jest zawierana na czas nieokreślony i kończy się z chwilą śmierci Ubezpieczonego albo wypłaty lub wyczerpania się wszystkich zgromadzonych środków. Rekomendowany minimalny okres trwania to 10 lat, co wynika z jej długoterminowego ochronno-inwestycyjnego charakteru.

 

Umowy dodatkowe (wypadkowe i zdrowotne): zawierane są na rok, z możliwością automatycznego odnowienia, jeśli Ubezpieczony spełnia warunek wieku. Suma ubezpieczenia oraz zakres zależy wyłącznie od indywidualnych potrzeb klienta. To Ubezpieczający decyduje, czy w ramach umowy głównej chce przede wszystkim zabezpieczyć najbliższych na wypadek śmierci (wariant ochronny) czy także zależy mu na oszczędzaniu na przyszłość (wariant ochronno-inwestycyjny).

 

Korzyści

 

Fundusze Kapitałowe

 

Aviva oferuje szeroki wachlarz funduszy kapitałowych o różnym stopniu ryzyka inwestycyjnego oraz możliwych do osiągnięcia zyskach:

 

Ważne!


Inwestycje w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe są związane z ryzykiem inwestycyjnym – wartość jednostek funduszy może ulec zmianie wraz ze zmianą sytuacji na rynkach kapitałowych, a Towarzystwo nie zapewnia osiągnięcia określonych wyników.

 

Umowy dodatkowe

 

W ramach podstawowego ubezpieczenia na życie można zawrzeć umowy dodatkowe, które zapewnią kompleksową ochronę dla całej rodziny.

Aviva oferuje pakiety wypadkowe i zdrowotne:

Poważne zachorowanie. Wypłata świadczenia w razie wystąpienia jednego z 40 poważnych zachorowań (wersja dla dorosłych) lub jednego z 8 zachorowań (wersja dla dzieci).

Na zdrowie. Wypłata związana z leczeniem w szpitalu/placówce chirurgii jednego dnia.

Niezdolność do pracy. W razie całkowitej niezdolności do wykonywania jakiejkolwiek działalności zarobkowej, trwająca nieprzerwanie przez 12 miesięcy, mająca charakter trwały i nieodwracalny.

Ubezpieczenie składki. Przejęcie opłacania składek w razie całkowitej niezdolności do wykonywania jakiejkolwiek działalności zarobkowej (zgodnej z wykształceniem bądź umiejętnościami nabytymi podczas ukończonych kursów zawodowych), trwającej nieprzerwanie przez 6 miesięcy.

Śmierć wskutek nieszczęśliwego wypadku. Wypłata świadczenia w razie śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku.

Kalectwo wskutek nieszczęśliwego wypadku. Wypłata świadczenia w razie kalectwa wskutek nieszczęśliwego wypadku.

Na wypadek. Wypłata w razie skutków NW, takich jak: śmierć, trwały uszczerbek na zdrowiu, niezdolność do pracy, pobyt w szpitalu, koszty rehabilitacji.

Mediservice. Zagraniczna powtórna opinia lekarska oraz usługi assistance.

Pakiet Medyczny „Bądź Zdrów”. Abonament medyczny zapewniający szybki dostęp do lekarzy specjalistów oraz badań diagnostycznych w prywatnych placówkach medycznych.

 

Wypłata świadczeń

 

Wypłata świadczeń następuje w dwóch wypadkach:

 

O Aviva

 

Grupa Aviva (dawniej Commercial Union) działa w Polsce od 1992 roku. Kluczowym obszarem działalności grupy są indywidualne ubezpieczenia na życie i długoterminowe inwestycje. Oferuje również grupowe ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe dla klientów indywidualnych i firm, fundusze inwestycyjne oraz ubezpieczenia zdrowotne.

 

Źródło: Aviva

ubezpieczenie na życie

7.82
ocena:
wspaniały
8
klientów wykupiło
w tym tygodniu

Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Wolska 88

01-141 Warszawa

tel. 22 270 00 33

O naszej firmie:

Od 2006 roku pomagamy Wam w wyborze właściwych rozwiązań ubezpieczeniowych. Współpracujemy z ponad 30 firmami ubezpieczeniowymi, co sprawia, że znajdziecie u nas najbardziej atrakcyjną ofertę. Zaufało nam już ponad 160 tysięcy klientów.
Zaufaj i Ty.