X
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj

Infolinia: 9:00 - 17:00

22 270 00 33

2 miejsce

Składka miesięczna już od 60zł

SPRAWDŹ

Allianz - Plan na dziś i jutro

  • Możesz zadbać o finansową przyszłość swojej rodziny. Pieniądze po Twojej śmierci pozwolą na spłatę zobowiązań lub będą wsparciem dla Twoich najbliższych.
  • Otrzymane świadczenie jest zwolnione z podatku dochodowego oraz podatku od spadków i darowizn.
  • W sytuacji poważnej choroby otrzymujesz wsparcie finansowe na leczenie.
  • Do polisy możesz dołączyć i odłączyć współmałżonka, partnera oraz dzieci.
  • Regularne oszczędzanie na wybrany cel.
  • Sam ustalasz plan oszczędnościowy – wiesz ile przeznaczasz na inwestycje, a ile na ochronę.
  • Dzięki e-serwisowi możesz w łatwy sposób zarządzać swoimi oszczędnościami.
  • Jedna polisa zadba o zdrowie i życie Twoje oraz Twojej rodziny.

 

Plan na dziś i jutro to ubezpieczenie na życie dla tych, którzy chcą zapewnić sobie i bliskim wsparcie finansowe w razie choroby, wypadku lub śmierci oraz pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. Łączy funkcje ochronne z oszczędzaniem na przyszłość na dowolny cel. Zapewnia przejrzystość kosztową, dzięki której wiadomo ile przeznaczasz na oszczędzanie, a ile na ochronę. Umożliwia dostęp do szerokiego pakietu usług Assistance.

 

ubezpieczenie na życie

Umowa ubezpieczenia


Plan na dziś i jutro to produkt modułowy. Składa się z umowy podstawowej zawieranej na czas nieokreślony, oraz umów dodatkowych.

 

Umowa podstawowa daje przede wszystkim możliwość długoterminowego gromadzenia i inwestowania środków finansowych w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe. Nie ma górnego limitu wieku przystąpienia do ubezpieczenia i umożliwia wpłacanie składek doraźnych w dowolnej wysokości. Zapewnia szeroką ofertę funduszy z możliwością nielimitowanego i bezpłatnego przenoszenia środków a także zmiany alokacji składki. Oferuje konkurencyjne opłaty za wykup całkowity z rachunku podstawowego oraz brak opłat za wykup z rachunku swobodnego dostępu. Po drugiej rocznicy polisy można zadecydować o bezpłatnych i dowolnie częstych wykupach częściowych.

 

Polisa podstawowa to też ubezpieczenie na życie (terminowe lub bezterminowe), zapewniające zabezpieczenie finansowe na wypadek śmierci, ochroną można objąć również współmałżonka lub partnera. W ramach polisy w zakresie podstawowym dostępna jest całodobowa pomoc świadczona 7 dni w tygodniu (taka jak m. in. transport medyczny, opieka domowa czy opieka pielęgniarki po hospitalizacji), przydatna w razie trudnych sytuacji życiowych.
W ramach ubezpieczenia w zakresie podstawowym jest możliwość wykupienia umów dodatkowych, rozszerzających zakres ochrony (życia lub zdrowia) oraz umów dodatkowych dla dzieci. Umowy te mogą być dołączane lub odłączane w trakcie trwania ubezpieczenia.

 

Umowy dodatkowe


Allianz oferuje szeroki zakres umów dodatkowych zapewniających kompleksową ochronę.

 

W razie wypadku: niezdolność do samodzielnej egzystencji, leczenie operacyjne, pobyt w szpitalu, ochrona życia (to dodatkowe świadczenie wypłacane wskazanym przez Ciebie osobom w razie Twojej śmierci wskutek wypadku);

 

W razie choroby: Allianz Best Doctors - Dostęp do leczenia w klinikach na całym świecie w razie zachorowania na jedną z 5 krytycznych chorób: nowotwór, zabieg operacyjny naczyń wieńcowych, zabieg kardiochirurgiczny wymiany zastawki, zabieg neurochirurgiczny, przeszczep od żywego dawcy narządów.
Poważne zachorowania z możliwością wyboru dwóch wariantów.


1. Wariant standard obejmujący 20 rodzajów zachorowań:

2. Wariant komfort – aż 36 rodzajów zachorowań:

Dla dziecka: uszczerbek na zdrowiu i operacje wskutek wypadku, pobyt w szpitalu, poważne zachorowania (17 chorób) oraz Allianz Best Doctors - ustalenie najlepszej dostępnej metody leczenia przez światowej klasy ekspertów.

 

Korzyści

O Allianz

 

Allianz jest obecny na polskim rynku od 1997 roku. Oferta Grupy Allianz w Polsce obejmuje produkty ubezpieczeniowe i inwestycyjne oferowane przez niemal 5 tysięcy agentów w oddziałach i agencjach, a także podmioty współpracujące: brokerów ubezpieczeniowych, multiagencje, dealerów samochodowych, biura podróży, banki i inne instytucje finansowe.

 

Źródło: Allianz

ubezpieczenie na życie

9.58
ocena:
wspaniały
32
klientów wykupiło
w tym tygodniu

Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Wolska 88

01-141 Warszawa

tel. 22 270 00 33

O naszej firmie:

Od 2006 roku pomagamy Wam w wyborze właściwych rozwiązań ubezpieczeniowych. Współpracujemy z ponad 30 firmami ubezpieczeniowymi, co sprawia, że znajdziecie u nas najbardziej atrakcyjną ofertę. Zaufało nam już ponad 160 tysięcy klientów.
Zaufaj i Ty.